STRZELECTWO

Kursy militarno-bojowe

SZKOLENIA: STRZELECTWO

Oferujemy zróżnicowany program szkoleń i treningów strzeleckich dla szerokiej grupy odbiorców. Zapraszamy wszystkich chętnych zarówno zorganizowane grupy jak i osoby indywidualne na przygodę ze strzelectwem praktyczno-bojowym, sportowym oraz rekreacyjnym. Na życzenie zainteresowanych jesteśmy gotowi zorganizować zajęcia strzeleckie na dowolnej atestowanej strzelnicy na terenie Opolszczyzny lub wybranym miejscu w kraju.

Oferta:

Strzelectwo rekreacyjne

Polecamy dla grup zorganizowanych i osób indywidualnych ciekawe programy strzelectwa rekreacyjnego z różnego rodzaju broni palnej. Dla wielu jest to ciekawa forma spędzenia wolnego czasu a zarazem przygoda z domieszką adrenaliny. Możemy dostosować program do oczekiwań zainteresowanych.

Strzelectwo sportowe

Oferta obejmuje realizację programów szkoleń, treningów oraz realizacji współzawodnictwa w postaci zawodów w strzelectwie sportowym, w różnego rodzaju konkurencjach dla zorganizowanych grup oraz osób indywidualnych. Przykładowe strzelania zawarte w aktualnościach mogą być modyfikowane według sugestii zainteresowanych.

Okolicznościowe imprezy strzeleckie

Jest to oferta skierowana do firm i instytucji jak również do grup zorganizowanych. Forma strzelectwa sportowo-rekreacyjnego z różnego rodzaju broni palnej. Dla zainteresowanych przygotowujemy atrakcyjny program dostosowany do oczekiwań zarówno jeśli chodzi o strzelectwo jak i możliwości wykorzystania zaplecza socjalno- rekreacyjnego strzelnicy oraz Hotelu Tenis.

Szkolenia specjalistyczne technik i taktyki posługiwania się bronią palną w bliskim kontakcie, strzelectwo praktyczne – bojowe

Oferta specjalistycznych szkoleń praktyczno-bojowych skierowana jest do instytucji mundurowych (Wojsko, Policja, SG, itp.), podmiotów firm ochrony jak i osób indywidualnych pracujących z bronią palną. Z naszych usług mogą skorzystać również osoby posiadające broń prywatną celem doskonalenia swoich umiejętności lub osoby ubiegające się o pozwolenie na broń palną oraz osoby starające się o dopuszczenia do posiadania broni. Zapraszamy do korzystania z naszych usług również osoby chcące zapoznać się z podstawowymi wiadomościami na temat strzelectwa i posiąść podstawowe umiejętności w posługiwaniu się bronią palną.

Specjalistyczne treningi doskonalące

Oferta dotyczy zajęć doskonalących umiejętności posługiwania się bronią palną i kierowana jest do osób pracujących w instytucjach mundurowych oraz osób zainteresowanych doskonaleniem swoich umiejętności w posługiwaniu się bronią palną posiadających broń palną prywatną. Program zajęć uzależniony jest od poziomu umiejętności oraz potrzeb i oczekiwań zainteresowanych.

Szkolenia dla klas mundurowych

Szkolenie dedykowane dla klas mundurowych i grup paramilitarnych charakteryzujące się tematyka i wymaganiami zgodne z programami nauczania. W oparciu o wzorce działań militarnych –marsze taktyczne itp. Istnieje możliwość połączenia z zajęciami na strzelnicy w formie strzelań z broni palnej.

PRODUKTY

Poszukujesz profesjonalnych produktów z zakresu strzelectwa? Nasza oferta jest stale poszerzana o nowy asortyment…

Zapoznaj się z ofertą produktów: