BULLET TRAP

Urządzenie do kontroli bezpiecznego załadowania i rozładowania broni AR-101

Zalety produktu w pigułce:

Simple

Wewnętrzny opatentowany system ślimakowy urządzenia wprowadza wystrzelony pocisk w ruch wirowy pochłaniając jego energię w sposób bezpieczny dla otoczenia i użytkownika przestrzeliwanej broni.

Safe & Eco friendly

Niepożądane i szkodliwe dla otoczenia oraz środowiska czynniki strzału (pocisk, gazy prochowe, hałas wystrzału) są tłumione przez urządzenie. Pocisk po wytraceniu swojej energii wypada przez szczelinę rewizyjną umieszczoną w dolnej części urządzenia w postaci spłaszczonego i niegroźnego elementu.

Easy to move

Taka uniwersalność urządzenia jest możliwa dzięki niewielkim gabarytom, wadze oraz różnym systemom montażowym.

Low maintenance

Jest produktem przetestowanym balistycznie, którego innowacyjna konstrukcja nie wymaga zastosowania wkładów ceramicznych, piaskowych lub gumowo drewnianych stosowanych w innych produktach obecnych na rynku, które podlegają konieczności wymiany, co zwiększa znacząco koszty eksploatacji. Wobec powyższych zalet nasz produkt zyskał uznanie 2500 zadowolonych użytkowników w całej Europie.

Durable

Zgodnie z dokumentacją, producent gwarantuje wytrzymałość urządzenia na obciążenie energii początkowej strzału do 3000J oraz wytrzymałość do 5000 incydentów (strzałów).

Outdoor use

Możliwość użycia w każdych warunkach pogodowych

Certificate

Posiada certyfikat CE, badania balistyczne oraz gwarancję producenta 5 lat.

Zastosowanie:

Urządzenie do bezpiecznego rozładowania broni bezpiecznie pochłania energię wystrzału n/w rodzajów broni i pocisków o energii początkowej do 3000J. Z wyłączeniem pocisków ppanc, smugowych i zapalających: 

Pistolet - 9x19mm

Rewolwer - .38 special

Pistolet maszynowy - 9x19mm

AR 15 - 5,56x45mm

AK 47 - 7,62x39mm

Strzelba pump action - 12/70

Przeznaczenie:

Nasze urządzenie dedykowane jest dla środowisk i grup posługujących się bronią palną, takich jak:

Zestaw zawiera:

Dane techniczne:

Kod produktu: AR-101.

Wymiary urządzenia:

  • wysokość: 600mm
  • szerokość: 410mm
  • głębokość: 100mm

Waga: 34kg.

Użyta amunicja:

Dodatkowo:

BULLET TRAP

Opis urządzenia:

Jest to urządzenie do KONTROLI BEZPIECZNEGO ZAŁADOWANIA I ROZŁADOWANIA BRONI, które można stosować w niewielkich pomieszczeniach, a także w pojazdach. Urządzenie może być mocowane na zewnątrz (pod zadaszeniem) jak i wewnątrz budynków, we wnętrzach pojazdów, jak również w wersji wolnostojącej. Taka uniwersalność urządzenia jest możliwa dzięki niewielkim gabarytom, wadze oraz różnym systemom montażowym.

Wewnętrzny system urządzenia wprowadza wystrzelony pocisk w ruch wirowy pochłaniając jego energię w sposób bezpieczny dla otoczenia i użytkownika przystrzeliwanej broni, niepożądane i szkodliwe dla otoczenia oraz środowiska czynniki strzału (pocisk, gazy prochowe, hałas wystrzału) są tłumione przez urządzenie. Pocisk po wytraceniu swojej energii wypada przez szczelinę rewizyjną umieszczoną w dolnej części urządzenia w postaci spłaszczonego i niegroźnego elementu. Dodatkową zaletą urządzenia jest zachowanie bezpiecznego funkcjonowania w przypadku użycia amunicji specjalnej typu: Chrabąszcz i Bąk.

URZĄDZENIE DO KONTROLI I BEZPIECZNEGO ZAŁADOWANIA I ROZŁADOWANIA BRONI/ BULLET TRAP

Jest produktem opatentowanym i przetestowanym, którego innowacyjna konstrukcja nie wymaga zastosowania wkładów ceramicznych, piaskowych lub gumowo drewnianych stosowanych w innych produktach obecnych na rynku, które podlegają konieczności wymiany, co zwiększa znacząco koszty eksploatacji. Wobec powyższych zalet nasz produkt zyskał uznanie 2500 zadowolonych użytkowników w całej europie.

SZKOLENIA MILITARNO-BOJOWE

Poszukujesz ekspertów z zakresu szkoleń strzeleckich (strzelectwo rekreacyjne, sportowe, specjalistyczne, doskonalające oraz dla klas mundurowych), z zakresu szkoleń wojskowych, walki wręcz lub survivalu? 

Zapoznaj się z ofertą naszych szkoleń militarno-bojowych: