APTECZKI TAKTYCZNE

APTECZKA TAKTYCZNA:

Apteczka stanowi świetną alternatywę w stosunku do większych apteczek dla funkcjonariuszy grup konwojowych Policji, grup konwojowych i interwencyjnych Służby Więziennej, funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei oraz wszelkich innych osób, które potrzebują kompaktowego rozwiązania problemu przenoszenia indywidualnych opatrunków.

Opis produktu:

Ultra lekka apteczka która spełni zadanie swoistego zestawu minimalnego dla każdego strzelca, żołnierza czy operatora wojsk specjalnych. Apteczka stanowi świetną alternatywę w stosunku do większych apteczek dla funkcjonariuszy grup konwojowych Policji, grup konwojowych i interwencyjnych Służby Więziennej, funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei oraz wszelkich innych osób, które potrzebują kompaktowego rozwiązania problemu przenoszenia indywidualnych opatrunków. 

Przy dzisiejszej ilości elementów wyposażenia noszonych przez żołnierzy i funkcjonariuszy kieszeń medyczna często jest  umieszczana w miejscu, które nie w pełni zapewnia dostęp do jej zawartości. Ze względu na swoją budowę można ją umieścić w miejscu, w którym nie będzie kolidowała z oporządzeniem „pierwszej linii” i w razie potrzeby w każdej chwili wyciągnąć zawartość i skorzystać. 

Apteczka składa się z dwóch podstawowych części: panelu nośnego, w postaci elastycznego „rękawa”, który z jednej strony posiada system mocowania oparty na przeplatanych taśmach oraz umieszczonej wewnątrz niego wkładki spełniającej rolę kieszeni, w której znajdować się mogą środki opatrunkowe. Kieszeń ma wystający wzmocniony element w postaci krótkich pasków wystających z dwóch stron „rękawa” ułatwiających wyciągnięcie.

DOSTĘPNE W KOLORACH:

CZARNY

COYOTE BROWN

MULTICAM

OLIVE

Zalety produktu w pigułce:

MODULARITY

Dzięki zastosowaniu systemu taśm molle w standardzie NATO możliwość podpinania ładownic systemu PALS i ALICE

COMFORT

Poprzez zastosowanie od wewnętrznej strony miękkiego materiału, zapewnia komfort noszenia i nie krępuje ruchów

TACTICAL

Używany przez nasze siły specjalne w Afganistanie i Iraku

POLAND MADE

Stworzony w Polsce z najwyższą dbałością o detale oraz najlepszych materiałów

Lightweight

Ultra lekki nie obciąża nadmiernie użytkownika

DURABLE

Wytrzymałość Klamry AustriAlpin z D-ring zapewnia możliwość bezpiecznego wynoszenia i podbierania przez śmigłowiec 500lb (226kg)

DIVERSITY

Możliwość wykonania w różnych kolorach kamuflażach - z i bez klamry AustriAlpin